Štěňata - Vrh G Puppies - Litter G

Grim a Gira str.jpg
čáp nese berňáčka.gif
Grim a Gira 1 str.jpg
Grim a Gira 3 str..jpg
Grim 9,5m str.jpg
Grim 9,5m 2 str.jpg
Grim 9,5m 3 str.jpg
Grim 9,5 m1 str.jpg
Grim : je chlapík jako buk, v současné době je mu 10 měsíců a je to fešák. Bydlí na Šumavě se svojí skvělou rodinou a má se jak jinak než ... úžasně!!! Děkujeme páníčkům!!!


Mamka Bovani  - to je naše zlatíčko, naše milá holka, poslušná, přítulná, děsně umazlená, vychovaná, můžeme o ní říct, že je to pes, jakého si člověk může přát. Bovani má složené zkoušky ZOZ a BH.

Taťka Arko – to je náš odchovanec z prvního vrhu. Když se naše první štěnda narodila, moc jsem si přála, aby bydlelo  aspoň jedno naše štěně na horách, kde je plno sněhu. Když jsem se dozvěděla, že zájemci bydlí na horách, bylo to jasný. Majitelé si Arka pořídili pouze na zahradu. Jednou jsem majitele poprosila, jestli by nechtěli zkusit  alespoň svod mladých. Tam jim bylo řečeno,  že pokud tohoto psa nechají jen na zahradě, bude to obrovská škoda! Majitelé výstavy zkusili a  Arko se stal nejúspěšnějším výstavním psem roku 2011, 2012, má nejlepší bonitační kód, jaký je, má titul Grandšampion, Interšampion několika států.              Arko má povahu  vyrovnanou, moc nám připomíná svoji mamku, naši Mikinku. Arko je úžasně pohodový pes, přitom je to výborný hlídač a obranář, miluje ostatní zvířata, psy, je nekonfliktní, je to závislák na svých pánech, z našeho pohledu je to pes  - dokonalý.  Arko je skutečný berňák,  má srdce berňáka …

Tady je pár foteček Arka staré několik dnů :
 
Arkouš.jpg
Arko.jpg
Arko 2.jpg
Arko 1.jpg
Mgr. Alena Šustová
Jiráskova 52
664 64 Dolní Kounice
Tel : 603 925 353
E-mail : Alenasustova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one