Štěňata - Vrh D Puppies - litter D

MÁME ŠTĚŇÁTKA!!!

Štěnda se nám narodila 20.12.2012. Máme krásné dvě holčičky a dva chlapečky. V současné době jsou všechna štěňátka zadaná.


 
Taťka : Gasty od Zlatého Roxe http://www.zezahradeckychluk.wz.cz/

Mamka : Bailey z Dolních Kounic ( Kejsi )

Gasty.jpg
čáp nese berňáčka.gif
Kejsi 2.jpg
Daisy - váha při narození 570 g, je standartně zbarvená, krásná. Čeká na své páníčky.   Fenečka 1 - váha při narození 520 g, je standartně zbarvená, krásná. V současné době je fenečka zadaná.
Ve věku 10 dnů vážila 1 500g, docela macík ...  Fenečka je hodňounká, lysinu na čelíčku má ve tvaru listu ... snad to nebude čertice ... Tato malá čertice půjde bude bydlet v Kutné Hoře.
fenečka 1 (3).JPG
fenečka 1.JPG
IMG_0054.JPG
Daisy-na stránky.jpg
Daisy s medvědem.jpg
Daisy2.jpg
Daisy leží 6t.jpg
Dusty a Daisy v kruhu na str...jpg
Darkness - váha při narození 620g, je mohutná, na krku vzadu má zvláštní bílý obrazec, který se částečně ztratí, má krásnou hlavu. V současné době je zadaná..
Ve věku 10 dnů vážila fenečka 1630g ...  
Vypadá to, že už i holčička s hadem našla své milé páníčky. Jak to tak vypadá, pojede na dlouhou cestu, kde bude ve svém domově dostávat povely v angličtině ... bude bydlet na velkém statku, kde jsou součástí rodiny koně a psí kamarádi ... 
fenečka 2.JPG
fenka 2.JPG
IMG_0070.JPG
Darkness1-na stránky.jpg
Dark1.jpg
Darkness1.jpg
Darkness ležící 6t.jpg

Dastan Čenda - pejsek 1 - váha při narození 620g. Je mohutný, má velkou hlavu, na krku vzadu má zvláštní obrazec, který se určitě ztratí. Ale asi zůstane flíček jako má jeho babička Mikina. V současné době je zadaný.

Ve věku 10 dnů vážil celých 1 730g.Je to pohodový psisko, většinu času má pupíka nanapanýho a hajinká na zádečkách, protože když si lehne na bříško, tak ho má tak velké, že se prostě překulí, je překrásný ... to se musí vidět, má velkou hlavu, mohutnou kostru a packy, to bude pořádný psisko ...půjde za svým strejdou Maxem, který pomůže Čendu vychovat. Max je bráška od Čendovy babičky, naší Mikiny a na svého pokrevního synovce se Max už moooc těší !

pejsek 1 (2).JPG
pejsek 1.JPG
Čenda-na stránky.jpg
Čenda3.jpg
Čenda.jpg
Čenda4.jpg
Čenda 6t.jpg
Dusty - pejsek 2 - váha při porodu 520g, je standartně zbarvený, překrásný. Narodil se cestou od veterinářr v kufru našeho auta. V současné době je zadaný.  
Ve věku 10 dnů vážil 1 400 g. 
Dusty je, jako všechna štěňátka, miláček rodiny, ale asi bude nejrozmazlenější, protože většinou usne, až se pohladí po zádečkách a nebo ho musíme pochovat. No, dlouho se chovat asi nebude, s ohledem na to, jak roste .. ale štěnda musíme přece socializovat ( rozmazlovat )...
Čertík bude bydlet v Kolíně.
pejsek 2.JPG
IMG_0073.JPG
Dusty-na stránky.jpg
Dusty1.jpg
Dusty a Darkness.jpg
Dusty1.jpg
Dusty 6t.jpg
Dusty na str..jpg
Štěnda si s narozením pospíšila, ale i tak nás překvapila svojí velikostí. Narodit se na Štědrý den, vážilo by snad každé kilo, při narození měli váhy od 520 do 620g. Druhý den večer to největší vážilo 860g..  Kejsi nezklamala a opět se mi postarala o nový nevšední zážitek, když porodila poslední štěně v kufru auta za jízdy z ultrazvuku od veterináře... všechno dobře dopadlo a my máme předvánoční dárečky, jsou naprosto jedineční - každý kousek zvlášť.         

Štěňátka budou mít předpoklad dobrého zdraví,  zdravých  kloubů, dokonce i výstavní a také záchranářské vlohy. Oba rodiče jsou chytří, krásní, vyrovnaní a přátelští.

Výstavní úspěchy - babička Belline Valašské slunce byla nejúspěšnější výstavní fena roku 2008, teta Fiona od Zlatého Roxe je  nejúspěšnější fenou roku 2011 a strýc Arko z Dolních Kounic je nejúspěšnějším psem roku 2011 ! !

Gasty je také hrdinou filmovým. Již 2x se zúčastnil natáčení v Rady ptáka Loskutáka  

o záchranářských psech ve výcviku :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VIILawHHFX0

 

http://www.youtube.com/watch?v=_HRAhHOcFLA

Mgr. Alena Šustová
Jiráskova 52
664 64 Dolní Kounice
Tel : 603 925 353
E-mail : Alenasustova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one