Deníček štěňátek vrhu G Puppies - litter G

Ahooooj všecky lidičky!!!!!! Říkají mi Prcek.  Narodil jsem se v sobotu 16. srpna v noci  mojí mamince Bovance a taťkovi Arkovi.  Teď jsem jedináček, ale mám spoustu starších bráchů a sestřiček... Nevím, jestli je to dobře nebo ne, ale asi jo .. mám parádní péči…  Ala, to je můj dvojnožec říká, že jsem  vykrmenej jako prasátko a  že mám všechny cecíky jenom pro sebe. Jeden má příchuď vaječnýho koňaku, jeden je jahůdkovej, v jednom teče pivíčko .. haha ..
Hned třetí den, když jsem přišel na svět císařským řezem,  nevím, co to je, ale asi je to fajn …  no, Ala říkala, že pro mě …  tak mi urvali kus nohy. Normálně přišel dvojnožec v bílým plášti a amputoval mi paspárky, to bylo hrozný. Já byl ale statečnej a ani jsem nepípl.  Ala říkala, že ty prsty, který jsem měl navíc, ,ají přilepit někomu, kdo je potřebuje a zase je nemá!!
Jiank je mi dneska devět dní a jsem abnormálně velikej. Od sedmýho dne vidím, od osmýho dne si začínám hrát s mamkou.  Ala říká, že takovýho tlustoprdla jsme tu ještě neměli. Jsem prej vykrmenej jako vepřík .. ale jsem krásně zbarvenej a mohutnej, moc se doma líbím .. všem … i mým tetám Kejsince a Sisce ..  ..  prej budu asi i na výstavy .. no, já nevím, co to je, ale to nevadí, ona mi to pak Ala vysvětlí.  Starají se o mě doma moc hezky, kdybyste viděli ten luxus!!!  Bydlím s mamkou v obýváku, starají se o mě čtyři moji dvojnožci  : Ala, druhá Ala, Jája a Jirka.  Mám tolik péče, prej budu děsně rozmazlenej, ale mně se to moooc líbí …  
Tak pa, přišla žvýkačka v podobě malinového cecíku ….   brzo zase napíšu … mňam, mňam !
Mgr. Alena Šustová
Jiráskova 52
664 64 Dolní Kounice
Tel : 603 925 353
E-mail : Alenasustova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one