K našim psiskům Bovani, Sísa a Campie přišla do smečky  v červnu 2016 fenka velkého Švýcara  Buby (Alischa vom Pirnikhof). Trochu si zvykáme na jiný typ psa – na psa většího s kratší srstí, ale Buby je úžasná .. momentálně je jí 10 týdnů, Tady je několik foteček, jak zapadla do naší smečky.
We bought a bitch big Swiss Dog Buby (Alisha vom Pirnikhof). Buby is amazing .. the moment she is 10 weeks old, here are a few photos to fit into our pack.
buby 3 9tstr.jpg
buby 9tstr.jpg
buby 2 9tstr.jpg
buby 1 9tstr.jpg
Kempi  (Campie Bertosz) nám dělá radost. Je tak sladký..
Na MVP Brno únor 2016 - VN1.
Na MVP Brno červen 2016 - V1, CAJC, BOJ. 
Kemp (Campia Bertosz) makes us happy. It's so sweet ..
MVP at Brno in February 2016 had VP1.
On June 2016 MVP Brno - V1, CAJC, BOJ.
IMG_2808str.jpg
IMG_2757str.jpg
IMG_2814str.jpg
IMG_2786str...jpg
Na jaře jsme měli první vrh v Chovatelská stanici Berner Coeli. Maminkou se stala Sísa (Borealis od Bílého jelena) a táta  Fanynek (All MY FIGHT LUSION). Porod bohužel nepřežila dvě štěňátka, ale ta zbývající tři nám všechno vynahradila. Zájem o ně byl skutečně neuvěřitelně velký.  Více v sekci Štěňata Berner Coeli vrh A puppies - litter A.
In the spring, we had our first litter in the kennel Berner Coeli. Mother became Sisa (Borealis od Bílého jelena) and dad Fanynek (All MY FIGHT LUSION). Unfortunately, birth two puppies survived, but the other three made up for all of us. Interest in them was actually an incredibly large. More information in Štěňata Berner Coeli vrh A puppies - litter A
prcci Sísa str.jpg
Cody a Aria str..jpg
Asira.jpg
aldebaran str.jpg
19.10.2015 Několik fotek  z našeho focení na zahradě: 
                   Few pictures from our photo shoot in the garden:
Bovani 7,5 str.jpg
Bovani a já str.jpg
Campie, Jana, Bovani str.jpg
Campie 3m, str.jpg
20.8.2015 Ráda bych Vám představila našeho nového člena rodiny, pro kterého jsme si zajeli do Polska. Pejsek se jmenuje Campie.  Maminka  Berinda Rokada  je hodná, mohutná fena  a taťka je známý pes žijící v Rusku Joyeurope Vant Stokerybos. Více v sekci Náš pes- Campie Bertosz.

I would like to introduce to you our new family member for whom we went to Poland. The dog's name is Campia. Mom Berinda Rokada is good, strong female and dad is famous dog living in Russia Joyeurope Vant Stokerybos. More information in Our dog - Campie Bertosz.
Campi3-8t.jpg
Campi8t.jpg
Campie 8,5t str.jpg
Campi2-8t..jpg
23.7.2015 Máme nové fotečky naší Eber (Bovani + Gasty). Jsou jí 2 roky, má se suprově a je to cizinka...odstěhovala se na Slovensko... !!
tlapka2.gif
Eber 2 str.jpg
Eber 3 str.jpg
tlapka2.gif
20.7.2015  Obdrželi jsme úžasnou zprávu od páníčků naší Fancy – vlastně dvě  zprávy - první zpráva je, že  Fancy má výsledky rentgenů kloubů – nejlepší jaké mohou být -  0/0, A/A !!
A druhá zpráva je, že i přes odporné vedro udělala Fancy s páníčkem svoji první zkoušku ZZO. Gratulujeme a děkujeme!!!!
Fancy 2 zkoušky str.jpg
Fancy zkoušky str.jpg
Fancy 2 str zkoušky.jpg
Fancy 3 zkoušky str.jpg
15. července 2015 - tady jsou fotky našeho Grima (Bovani + Arko), na fotkách je 9,5 měsíce starý, no není to pořádný bafák?  Je to mohutné psisko, vždyť taky své paničce Barunce dělá bofyguarda!
Grim 9,5m 2 str.jpg
Grim 9,5m str.jpg
Grim 9,5 m1 str.jpg
Grim 9,5m 3 str.jpg
15. července 2015 – venku je zase vedro. A co asi tak dělají naše psí holky? Chrápou na chodbě..  je tam příjemně …  no a nebo u sklepa ..  Chodili jsme se koupat do řeky, ale holky hárají a proto máme pár dní pauzu… je to škoda, protože všechny naše chlupačky vodu milují!! Naposledy jsem učila Giru plavat, jsem si myslela, že to potřebuje, pak jsem to málem potřebovala spíš já!
 
Bovani super str.jpg
všichni v chodbě str.jpg
Kejsi a Bovani str..jpg
Bovani leží str.jpg
15.6.2015 Máme pěkné fotečky a zprávičku od rodinky našeho Frostyho. Frosty je kluk jako buk, koukejte, jak pěkně rostl.. na poslední fotce je mu asi 10měsíců a hlídá nejmladšího člena rodiny. Děkujeme páníčkům a těšíme se na návštěvu, kterou máme slíbenou!!!
Frosty 3str.jpg
Frosty 1 mrně str.jpg
Frosty 2 (fb)str.jpg
Frostynek 8.2.2015str.jpg
Červen 2015 - příjemná odpolední návštěva naší Fancy (Kejsi + Gasty), která nás navštívila se svými páníčky. Hned se pokámošila s naší Sísou a s Girou a tady je několik foteček:
fancy3str.jpg
fancy 1str.jpg
fancy2str.jpg
gira a fancy str.jpg
Červen 2015 – výstava v Brně.. jsem se s Girou zapojila do výstavního procesu. Jelikož jsme obě začátečnice, tak nám to moc nešlo, no já to spíš kazila Giře, ale nevadí, snad to nějak vypilujeme ..a po výstavě bylo grilování u nás doma s páníčky našeho Dustíka. Bylo to moc fajn odpoledne.. Užili jsme si to všichni včetně psů … no a na fotkách můžete vidět, co děláme s návštěvami, když zlobí? Zavíráme je do kotce …… co taky s nimi, že jo?
 
Brno dvůr 3str.jpg
Brno dvůr 2 str..jpg
Brno dvůr 4 str.jpg
Brno dvůr kotec str.jpg
Květen 2015 - Focení na zahradě - jen takové minutky s našimi chlupáči ...
všichni čtyři 1 str.jpg
gira leží klacek str..jpg
Bovani str..jpg
Gira zahrada str.jpg
Duben 2015 –  a další rodinná návštěva – je to opravdu zábavné, když k nám přijede někdo na návštěvu a šíleně bojí se psů. Tak třeba Janča od mého bratrance Martina - první den stála před našima chlupatýma holkama (myslím berňačky)  na židli. My jí domů pouštěli jednoho psa po druhém, aby si postupně zvykala, no a …….  zvykla si suprovně  …. druhý den se s nimi válela na zahradě a nejraději by nám některého i odvezla … 
Martin str.jpg
Martin1str.jpg
Martin2 str.jpg
Martin 3 str.jpg
Březen – rodinná návštěv a – malá Adélka k nám prý jezdí nejraději … a to za pejsky… a kam?  No přece k nim do boudy!  Adélka jedno odpoledne zabrala jednu boudu, když to viděla Sísa, rychle šupla do druhé (aby nebyla Adélkou taky zabrána), no a ostatní psí holky opodál stály a jen tupě  zíraly …  no, nejspíš si asi říkaly: “jen si tam buď, my jdeme spát raději domů, než do boudy ... tam je to lepší…“
Adélka 1 str.jpg
Adélka 2 str..jpg
Adélka 3 str.jpg
Adélka bouda str..jpg
Haha, opět menší problém se stránkama.. no prostě .. jsem zase omylem smazala všechno od podzimu, ale zase se podařilo vrátit to původní, takže menší úpravy a hotovo… 
30.3.2015 Naše Sísa ( Borealis ) byla v Mladé Boleslavi  uchovněná  s krásným bonitačním kódem 435AZ55AO!  Děkujeme mamce CH.  Fioně od Zlatého Roxe a našemu odchovanci ICH, CH. Arkovi z Dolních Kounic za tak skvělého potomka… no a samozřejmě chovateli Pepíkovi a jeho rodině!
Tady jsou fotky Sísy (bez jakékoliv úpravy, česání..):

 
Sísa 2 str..jpg
Sísa str..jpg
Sísa 3 str..jpg
Sísa 1 str..jpg
26.2.2015 Už jsem dlouho nepsala, není čas. Malá (no malá), naše Gira (Tulipanos Berni Pannon Puma ) nás docela zaměstnává. Roste jako z vody a vyvádí samé lumpárny, musíme ji docela brzdit. Se Sísou jsou dvojka k pohledání.  Kejsi a Bovani jsou sice starší, ale to neznamená, že jsou klidnější. 

Bovanka oslavila  své  7. narozeniny a Kejsinka své 5. narozeniny. Oběma našim psím holčičkám přejeme hodně zdravíčka do dalších let. Jsme rádi, že je  máme, život bez nich by nebyl tak krásný ..

Také bychom rádi popřáli zdravíčko a krásné chvilky se svými páníčky
všem sourozencům našeho odchovu B – ségrám a bráchům naší Kejsi!
1.1.2015  Obdrželi jsme fotečky a krásná písmenka od páníčků našeho Grima (Bovani + Arko) ze  Šumavy, kde byla pořádná zima (mínus 23st.). Grim roste, zima mu vůbec nevadí, sníh miluje, ale nejlíp je v teplém pelíšku, co ?
Grim 4 mě.jpg
Grim 4 měs.jpg
Grim 4 měsí.jpg
Grim 4měs.jpg
31.12.2014  Takové rychlofocení z konce roku, na fotkách je malá Gira (Tulipanos Berni Pannon Puma ), Bovani a náš malý, ušatý Irsai Oliver.
Gira,Bovani sníh 1.jpg
Janča, Bovani sníh.jpg
Janča, Bovani sníh 1.jpg
DSCF2963.JPG
Jana,Bovani sníh.jpg
Bovani,Irš,Gira.jpg
Gira sníh 4měsíce.jpg
gira,Bovani sníh.jpg
Gira,Bovani sníh 2.jpg
Gira1.jpg
Sísa sníh.jpg
Gira za třešní sníh.jpg
30.12.2014 Chtěli bychom poděkovat vedení klubu za krásný kalendář, který jsme obdrželi den před Štědrým dnem. 
I na naše pejsky se v kalendáři můžeme kouknout v měsíci :

březnu - 12.týden - fotka z vinohradu connie, Bára, Bovani a Sísa - je z jedné prochajdy s naší návštěvou (fotku fotila návštěva)
červnu - 25.týden - Bovani, foceno na prochajdě (fotil kamarád Petr), Bovani bylo teplo a bazén po ruce zrovna nebyl ... 
říjen - 40. týden -  Gira, na zahradě, 2 měsíce
15.12.2014 Naše Gira  ( Tulipános Berni Pannon Puma ) roste opravdu rychle, v současné době má čtyři měsíce, začala jsem s ní navštěvovat  cvičák, kde má spoustu nových kamarádů, jak psích, tak i lidských.  Už se dokonce naučila  štěkat česky!!  Je to holka šikovná .. každý den vymýšlí spoustu lotrovin, to jenom, abychom se nenudili, stala se doma plnohodnotným členem naší smečky psí i lidské!
Tady je několik fotek, ale už starších ( asi tři měsíce ), teď je Gira už aspoň 1 x větší .. 
2609_podzim Gira str..jpg
Gira 1 str..jpg
Gira 2 str..jpg
Gira 3 str.jpg
15.12.2014 Ještě než nám odjel v říjnu náš Grim ke svojí milé rodince na Šumavu,  přivezli jsme si domů posilu naší smečky, fenečku  Giru.  Týden strávili společně a za těch pár dní vymysleli neskutečný počet lumpáren! Tady je několik společných foteček prcků. 
Grim a Gira str.jpg
Grim a Gira 1 str.jpg
Grim a Gira 2 str.jpg
Grim a Gira 3 str..jpg
Pejsek Grim odjel bydlet ke své  úžasné rodině na Šumavu.
Grimm1.jpg
Grimm2.jpg
Grimm.jpg
psíci.jpg
5.8.2014  Milá písmenka nám napsali majitelé naší odchované fenečky Eiminky ( Bovani+ Gasty) a  poslali fotečky. Eimince je jeden rok a má se moooooc dobře, chodí na procházky se svými páníčky a kámoškou Tesskou, koupat do blízké řeky ... .  Děkujeme páníčkům za fotečky a že se má Eiminka tak dobře.  Tady jsou fotečky:
Eima a Tes str.jpg
Eima 1 str.jpg
Eima 2 str.jpg
Eima str.jpg
5.8.2014 Jeden náš dovolenkový den jsme měli milou  psí návštěvu, jak vždycky říkám, bylo to moc fajn. S páníčky našeho štěňátka jsme si udělali takovou menší ( celkem asi 12 km ) pěší turistiku kolem řeky Jihlavy a to ke Stříbskému mlýnu. Je to příjemná a velice oblíbená cesta úžasnou  přírodou…. (první dvě fotečky jsou z naší cesty - na první fotce je ten pán, co s ním bydlím .. haha, nee, je to můj manžel  Jirka s Oldou, páníčkem Dustíka, na druhé fotce  je moje maličkost s pejsánky … , další dvě jsou Dustynka  z domu). Děkujeme za fotečky a za příjemně strávený den.
Jirka s Oldou str.jpg
já se psy str.jpg
dustík s terkou-lehárko str.jpg
Dustík a Terka str.jpg
9.7.2014 Na těchto fotečkách je naše Fency, bydlí na severní Moravě v suprové rodince.  Podívejte, jak svoje páníčky miluje, když usíná s hlavou v jejich křuskách …  no není to věrný společník ?
Fency 4.jpg
Fency1.jpg
Fency 2.jpg
Fency 3.jpg
7.7.2014 Máme od páníčků naší černošky Fenee ( Kejsi + Gasty ) aktuální fotečky -  to je pohodička, co ? Tady má Fenee odpočinek s rodinkou, jinak je Fenee opravdu pracant. Fenee je odbornice přes elektriku, páníček si ji nemůže vynachválit …
fenee str.jpg
fenee2 str.jpg
fenee1 str.jpg
ve vědru.gif
29.6.2014 Dostali jsme nové fotky našeho Ferdy ( Kejsi + Gasty ), jsou mu tady asi 2,5 měsíce.  Jak je vidět, už se u svých páníčků naprosto adaptoval. Zdravíme rodinu a děkujeme!
Ferda2.jpg
ferda.jpg
Ferda3.jpg
Ferda1.jpg

24.6.2014 Máme aktuální video obran naší Connie (Bovani + Christof top Berner) ze cvičáku. Connie je asi v polovině, je to holka šikovná! Pomalu se připravuje na různé zkoušky i s její kámoškou, choďačkou Bárou. Tady je video http://www.youtube.com/watch?v=8DUXhUyb4OY&feature=youtu.be

23.6.2014  O víkendu  se u nás vystřídaly milé psí návštěvy páníčků našich štěňátek. V sobotu jsme grilovali a strávili jsme pěkné chvíle s našimi přáteli.
V neděli  jsme se byli s Dustíkem a jeho páníčky kouknout po našich kounických památkách. Navštívili jsme Antoníček,  symbol Dolních Kounic, k Antoníčku má každý kouničák silné pouto.  Pak jsme zašli do synagogy, prošli se kolem řeky, bylo to moc fajn pohodové odpoledne…
Tady je několik foteček:

 
Dusty 2 str.jpg
My a Dusty na Antoníčku str.jpg
Dusty 1 str.jpg
dividers.gif
Tady je náš Canabis, zvaný Max ( Bovani + Christof top Berner ), jsou to fotečky z výletu z Tater, Maxovi můžeme jenom závidět!
Max str.jpg
Max 1.jpg
Max 3.jpg
Max 2.jpg
16.6.2014  Máme pár nových foteček našich štěňátek.  Dusty ( Kejsi + Gasty ) si se svými páníčky udělal výlet do Kutné Hory ..
Dustík a Olda str.jpg
Dustík, O str.jpg
Dustík str.jpg
Dustík, O, T str.jpg
A tady je malá Finee, je to naše malá černoška ..  bydlí se svojí príma rodinkou v Třebíči .. je prý zlatíčko, jen občas pánečkovi pomáhá s prácemi,  jako je oprava zásuvek apod. Páneček je štěstím bez sebe ...
Fenee 1 str.jpg
Fenee str.jpg
tlapka2.gif
Finee str.jpg
Fotečky naší Ejmy. Ejma dělá společnici malé Petrušce a jejímu bráškovi Tomáškovi. Mooc jim to sluší ...
Ejmy a Petr str.jpg
345048.jpg
Ejma a mimčo str.jpg
Ejmy a Petruškastr.jpg
Zde je několik foteček našeho Erga ( Bovani + Gasty ) s jeho nejlepším kámošem Arim. . Ergo je ten s úzkou lysinkou. Je starý 10 měsíců.  Děkujeme  páníčkům za fotečky a zprávičky!
Ari a Ergo str.jpg
Ergo str.jpg
Ergouš str.jpg
tlapka2.gif
Pár nových foteček naší malé Fency ( Kejsi + Gasty ), je to prý  holka šikovná, už umí základní povely poslušnosti ..
Fency.jpg
Fency 3.jpg
Fency 1.jpg
Fency 2.jpg
A zde jsou fotečky Connie ( Bovani + Čeryn )a její věrné kámošky Báry a štěňátka od Connie ..
Connie a štěndo a Baruš.jpg
Connie, Baruš.jpg
Connie.jpg
Conie a Bára.jpg
19.5.2014 Štěňátka už doma nemáme, ale naše puberťačka Sísa ( Borealis ) se nám o zábavu vždycky postará .. prostě nenažrané geny po babičce Mikině vítězí ..  je to několik dní, co sežrala kus chlupaté deky. Nezbylo nic jiného, než se okamžitě snažit o to, deku z ní vrchem dostat  ven. Povedlo se, naštěstí . Hned druhý den rozkousala Kejse pěkně drahý obojek, obojek proti klíšťatům a třetí den rozhrabala hromadu písku. Člověk se s ní opravdu nenudí …   ale je velice šikovná ve výcviku, je chytrá, učenlivá. Jen s ní ta puberta teď děsně mlátí ...

18.5.2014 Náš Dusty ( Kejsi  + Gasty ) se zúčastnil výstavy v Hradci Králové – výsledek V2, páníčkům gratulujeme a děkujeme. Tady je pár foteček Dustíka :

Dusty str.jpg
Dusty 1 str.jpg
Dusty 2 str.jpg
výstava.gif
13.5.2014  Tak,   štěňátka jsou už doma u svých pánečků a nám je doma  smutno. .. tady jsou fotečky Fency, které poslali  její páníci .. děkujeme za fotečky i za všechny zprávičky  ( i od ostatních páníčků našich štěňátek)
Fency s kočkou.jpg
Fency 1.jpg
Fency 3.jpg
Fency5.jpg
5. května 2014 Náš Arko je se svými pánečky v německých novinách ... koukněte sami, jak jim to moooc sluší ..
29.4.2014 Jenom pro zajímavost několik foteček našich miminek, která už budou odcházet do svých domovů ..  bude nám po nich smutno...
Fenee a Fancy spí str.jpg
Frosty, já a kukani, str.jpg
fenee a Fancy str.jpg
Frosty 6 t str.jpg
29.4.2014 Tady jsou fotečky naší Daisy ( Kejsi + Gasty ) z výstavy v Českých Budějovicích.  Daisy se konečně rozhodla, že bude poslouchat ( no, možná ji přestává puberta ) a chovala se velice pěkně v kruhu i mimo něj. Byla ohodnocena jako výborná. Přejeme hodně  radosti  a úspěchů Daise i jejím páníčkům!
Daisa na výstavě ČB.jpg
Daisa s paničkou str.jpg
Daisa výstavastr.jpg
Daisa s pánemstr.jpg
10.4.2014  Tady je vnouček naší Bovani – jmenuje se Arnie, je mu pár dní a je to fakt macek!!  Pupíka má vypapanýho a bude to od chovatelů pěkně rozmazlené zvířátko!!! Děkujeme za krásné fotečky.
Arnie od Connie str.jpg
Arnie 1 str.jpg
arnie1str.jpg
Arnie str.jpg
 11.3.2014  Máme štěňátka  - 4 kousky, 2 holčičky a 2 chlapečky.                                       

Více info v sekci Štěňata – vrh F.
cap nese bernacka.gif
fenečka světlá str.jpg
Fenee 7str.jpg
kočár.gif
5.3.2014 O víkendu jsme měli milou návštěvu. Přijela se za námi podívat naše Connie (Bovani+ Čeryn) se svými páníčky. Udělali jsme si odpolední prochajdu v zastoupení - my dvojnožci a za čtyřnohé to byla Bovani, Sísa, Connie a choďačka Bára. Kejsi jsme nechali raději doma, s pupíkem by daleko nedošla, střežila náš domov. 
prochajda 1.jpg
Sísa a Bára str.jpg
psiska 1.jpg
psiska.jpg
všichni psi.jpg
Kounice.jpg
všichni s Marky.jpg
marky a psi 1.jpg
Po výstavě k nám přijel na návštěvu Dusty se svými páníčky a udělali jsme si malou prochajdu, jak jinak než do vinohradu. Bylo docela příjemně, jen na kopci trochu fučelo…   
prochajda str.jpg
prochajda 1 str.jpg
prochajda 2 str.jpg
prochajda 3 str.jpg
O víkendu 22.2. a 23.2.2014 jsme se šli kouknout na Mezinárodní výstavu psů do Brna. Díky výstavě jsme se sešli s našimi milými známými a některými našimi štěňátky, kteří to přišli jen tak zkusit, pro radost.  Potkali jsme se s rodinou našeho  Arka, Canabise, Daisy, Dustyho, Endyho,  všechna setkání byla moc fajn, všem páníčkům našich štěňátek velice děkujeme!  Víc foteček bohužel nemáme ..
Na prvních dvou fotkách je  Dusty ( Kejsi + Gasty ), na dalších dvou je Max ( Canabis - Bovani + Christof)
Dusty na výstavě str.jpg
Dusty se Zuzajdou str.jpg
Canabis str.jpg
Canabis 1 str.jpg
Máme nové fotografie naší Elbee – Bovani+Gasty. Panička říká, že je to miláček celé rodiny, každý, kdo ji vidí, se rozplývá… a  zlobí prý jenom dědečka, protože na ni šišle …   Elbee se má moc dobře, páníčkům děkujeme a těšíme se na setkání! No není to krásná psí slečna?  A to je jí teprve sedm měsíců!!
Elbee    str.jpg
Ellbe str..jpg
Ellbe 1str.jpg
Ellbe 2 str.jpg
6.2.2014 Máme nové fotečky našeho Endyho – Bovani + Gasty.  Endy se má moooc dobře, prej je to neskutečný miláček rodiny, pánečkovi prý už zabral i gauč. No není to od páníčka úžasný, že se vzdal svého gauče???
Endy 3 str.jpg
Endy str.jpg
Endy 8 str.jpg
Endy 4 str.jpg
Endy 1str.jpg
Endy 2 str.jpg
Endy 7 str.jpg
Endy 6 str.jpg
3.2.2014 Zde jsou fotky naší Connie ( Bovani + Christof top Berner ) z procházky s kámoškou Bárou a jejich paničkou Marky..
conie str..jpg
conie a holky str.jpg
conie a bara str..jpg
conie a barus str.jpg
Máme nové fotečky naší malé Eber - Bovani + Gasty. Eber bydlí v rodině se dvěma malými, moc šikovnými holčičkami, chodí na cvičák a má se dobře ... a je krásná ......
Eber a děti str.jpg
Eber str.jpg
Eber s rodinou.jpg
beestenplaatjes2.gif
16.1.2014  V sobotu jsme měli návštěvu, přijela se na nás podívat naše Ejmy (Bovani + Gasty) se svojí rodinkou a malou, bílou psí kámoškou Tess. Odpoledne jsme si pěkně užili, psiska se problbla, proběhala, zařádila a pak všichni spokojeně odpadli... Rodině děkujeme za milou návštěvu, přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka se synkem Tomáškem, psíma slečnama a miminkem, které se za pár dní narodíí.Tady je pár obrázků.
my str..jpg
Tomášek s holkama str..jpg
Petr a holky str..jpg
Tomášek a 3 holky str..jpg
holky v leže str..jpg
my a psi str..jpg
holky str.jpg
tlapka2.gif
15.1.2013 Stránky našeho Dustyho (Kejsi + Gasty)    http://www.dustyzdolnichkounic.wgz.cz/ budou trvale umístěny v sekci Odkazy.
15.1.2014 Zde jsoufotečky Erga (Bovani + Gasty) a jeho páníčků a taky velkého staršího kámoše Ariho. Na svých toulkách po naší vlasti se setkávají s velkým obdivem svých tříbarevných plyšáků ...
DSC06844 str..jpg
Denemark str.jpg
Ergo,Ari str.jpg
Ergo str.jpg
15.1.2014 Přidávám pár fotek z jedné domácí procházky s naší kamarádkou a jejími retrívřicemi. Tmavší je Sára, je to mamka světlejší, roční Ejmy. Bohužel jsme vyrazili dost pozdě, brzo se stmívalo a tak kvalita fotek není  nic moc, ale lepší než nic …
BSP+  rtr str.jpg
bsp retr str.jpg
milada a bsp aret str.jpg
BSP  +Retr str..jpg
10.1.2014  Na těchto  fotečkách je naše Bovani, když si na jedné z procházek udělala bahenní koupel.. Co říct? Můžeme jenom tiše závidět ... bahenní lázně a zdarma!
Bovani blato.jpg
Bovani v blatě.jpg
Bovani blat.jpg
Bovani bl.jpg

6.1.2014 V neděli jsme se byli kouknout v Brně na Hanácké národní výstavě psů. Měli jsme přihlášenou naši Sísu, pro kterou to byla úplně nová zkušenost, byla poprvé na výstavě, všechno zvládla naprosto skvěle a tvářila se opravdu jako královna. I pro jejího polopáníčka Zbyňka to byla nová zkušenost, ale myslím si, že to zvládli naprosto pohodově. Tady je pár foteček : na poslední fotce je mamča naší Sísy Fiona se svojí paničkou Biankou,  uprostřed je ségra naší Sísy Barbie se svojí paničkou Ivetou a napravo je Sísa se Zbyňkem ..

Zbyněk, Sísa 1str..jpg
Zbyněk, Sísa 1.jp2str.jpg
Zbyněk Sísastr..jpg
BVV Bianka str..jpg
Na Hanáckou výstavu přijeli také naše dvě štěňátka Dustynek a Daisinka z vrhu D ( Kejsi +  Gasty ).
Dusty se umístil V1 CAC
Daisy dostala VD -  to  roto, že Daisy naznala, že být v kruhu je naprosto nudná záležitost a nechápe, proč by jí měli ostatní okukovat …  
Myslím si, že štěňátka z tohoto spojení se  povedla. Koukněte na fotečky - v první řadě je Dustynek, ve druhé Čenda ( Dastan ), ten na výstavy nechodí, ale má se úžasně se svým pokrevním strýcem Maxem:
Dusty BVV str..jpg
Dusty 4 BVV str..jpg
Dusty BVV1 str..jpg
Dusty medaile str..jpg
Čenda hlava str.jpg
Čenda a Max str..jpg
Čenda str..jpg
Čenda 1 str..jpg

28.12.2013 Děkujeme páníčkům našich štěňátek, že posílají fotečky, píšou a volají, jsme moc rádi, že máme skvělé přátele... v dnešní uspěchané době jsou to chvíle jedinečné ... k nezaplacení…

Tady je Elton (Bovani+Gasty)

Elton,   Hugo str..jpg
Elton, Hugo str..jpg
Hugo, Elton str..jpg
Elton ( Hugo,Bovani + Gasty )str..jpg
Zde jsou fotečky Connie (Bovani + Christof) a její věrné kámošky Báry, no nesluší jim to spolu?
Connie a Bára str..jpg
Connie  str..jpg
PF 2014 Connie str..jpg
tlapka2.gif
Děkujeme za milá přáníčka od našich psích kamarádů
 
Dusty PF 2014str..jpg
PF pejsci Moravcovi.jpg
Palátovi přání str..jpg
Malšovice na str..jpg
Zítra, tj. 20.12.2013  to bude rok, co se narodila naše štěňátka - vrh D - Kejsi + Gasty.  Všem našim prckům přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a hlavně nádherných chvil se svými skvělými páníčky, kteří svoje pejsky milují !!!! My za to páníčkům děkujeme a těšíme se na všechna naše společná setkání!!!
19.12.2013 Máme nové fotečky našeho Endyho, je to taky krasavec .. Endy prodělal nějakou střevní chřipku, ale už je zase v pohodě ...  je to rošťák, koukněte jak se má ke své rodince ....
Endy u krbu na str..jpg
Endy a Lucie na str..jpg
Endy a Lucka na str..jpg
Endy na str..jpg
18.12.2013 Přišly nám fotečky od naší Eimy ( Bovani + Gasty ). Koukněte, jak krásně Eiminka roste .... a jakou má věrnou kámošku.. 
Ejmy 2 na str..jpg
Ejmy na str..jpg
Ejmy 3 na str..jpg
Ejmy 1 na str..jpg
2.12.2013 Ráda bych Vám představila posilu naší smečky, fenku BOREALIS, které  říkáme Sísa. Sísa je vnučka naší Mikiny, je to dcera jejího syna Arka z Dolních Kounic a Fiony od Zlatého Roxe.  V okamžiku, kdy  jsme uspávali naši Mikinku, Arko kryl. Bylo rozhodnuto, pokud se podaří, nebudeme čekat na náš domácí odchov a bereme štěndo  po Arkovi. Alča, panička Mikiny, chtěla pokrevně štěně po své Mikině. Štěnda se podařila a my máme doma novýho prdloně, kterej suprově zapadne  do naší smečky.
Hned jak bude kapička času, vložím nějaké foto do nové sekce Naši psi - Borealis ( Sísa ).

 

30.10.2013  U Dustynkovi rodiny ( Dustyho maminka je Kejsi ) probíhalo velké zateplování jeho domu. Není mi ovšem jasné, pro koho se vlastně zateplování dělalo ….jestli pro Dustynka  nebo jeho páníčka  .. nakonec to vypadá, že tam budou bydlet spolu ...

Dusty na str..jpg
Dusty v boudě na str..jpg
Dusty s Oldou v boudě na str..jpg
Olda a Dusty na str..jpg

30.10.2013 Obdrželi jsme překrásné fotečky od páníčků našeho Maxe ( Canabis ), jeho maminkou je Bovani. Max bydlí na Slovensku. Fotečky jsou z jeho domova a z výletu z Alp. Koukněte, jak to Maxovi sluší ..

Canabis hlava.JPG
Canabis doma.JPG
Canabis doma 1.JPG
Canabis v Alpách.JPG
Canabis a Alpy.JPG
Canabis v Alpách1.JPG
IMG_4341.JPG
IMG_4346.JPG

30.9.2013 Dostali jsme fotečky od rodinky Endyho, koukněte, jak jim to spolu moc sluší ... páníčkům děkujeme!

ENDY 056 na str..jpg
ENDY 093 na str..jpg
ENDY 062 na str..jpg
ENDY 100 na str..jpg

29.9.2013 Fotečky jsme obdrželi od páníčků Dustyho, který podstoupuje výcvik poslušnosti se svým páníčkem Oldou, se svým taťkou Gastym a jeho paničkou Pavlou....

Dustík výcvik1 na str..jpg
Dustík výcvik na str..jpg
Olda a Dustík na str..jpg
Dusty výcvik na str..jpg

24. 9.2013 Dostali jsme krásné psaníčko od naší Daisinky (9měsíců) a taky fotečky z její první velké akce - Svod mladých v Zárybničné Lhotě u Tábora, kde se po dlouhé době setkala se svým bráškou Dystynkem. Dopis od Daisinky je k přečtení v Deníčku štěňátek vrhu D.Fotečky Daisinky se svým pánem jsou tady :

 

Daisy s pánem na str..jpg
Daisy s páníčkem v kruhu na str..jpg
Dusty a Daisy v kruhu na str...jpg
tlapka2.gif
A tady je pár foteček společných (Daisy a Dusty):
DSC04710 na str..jpg
P9220092 na str..jpg
P9220111 na str..jpg
tlapka2.gif

23.9.2013 Před několika dny nás velice potěšila návštěva našeho osmiměsíčního Dustynka   s jeho super rodinkou.   Udělali jsme si malou procházku po našem městečku.  Děkujeme za příjemné odpoledne  a už teď se těšíme na další setkání ..

P9090528 na str..jpg
Dusty a Olda na str..jpg
Dusty 1 na str..jpg
Dusty na str. 1.jpg
Všechna štěňátka jsou už u svých páníčků. Páníčci nám posílají fotečky, koukněte:
 
Elton z Dolních Kounic - doma mu říkají Kvído, bydlí v jižních Čechách se svojí bezva rodinkou a má doma o něco staršího kámoše, berňáčka  Huga, který mu všechno nové ukáže ...
Elton 3 ( Kvído ).jpg
Elton 1 ( Kvído ).jpg
Elton 2 ( Kvído ).jpg
Elton ( Kvído ).jpg

EBER Z Dolních Kounic - doma jí říkají Eber ( ostražitá ), což se k feňulce náramně hodí, je opravdu ostražitá, bude dobrá hlídačka, je  šikovná a chytrá. Eber bydlí se svojí moc fajn rodinkou a za kámošky má dvě malé holčičky, které Eber milují. Podívejte se, jaké nám poslala rodinka krásné fotečky :

Eber na str. 4.jpg
Eber 2 na str..jpg
Eber 3 na str..jpg
Eber na str..jpg

ERGO z Dolních Kounic - doma mu říkají Egí a bydlí  v Praze se svojí super rodinkou a svým dospělým kamarádem, berňáčkem, kterému dává slušně zabrat ...

Ergo1.jpg
Ergo.jpg
Ergo 3.jpg
Ergo 2.jpg

Eimy z Dolních Kounic, doma jí říkají Eimy - bydlí se svojí príma rodinkou  v Adamově u Bílovic nad Svitavou a rozhodně jí není smutno po rodné hroudě ... má milující rodinu a psí kámošku ...

Eimy 2 na str..jpg
Eimy 1 na str..jpg
Eima na str..jpg
Eimy na str..jpg

23.9.2013  Další, vzácnou  návštěvu jsme přivítali tuto neděli, když za námi přijel na takovou kratší návštěvu náš malý Ergo se svými páníčky a kámošem berňáčkem  Agim, kteří byli na dovolené na nedaleké Pálavě. Návštěva byla velice milá a příjemná a my se moc těšíme na příští shledání!

Taky bych ráda napsala, že i ostatní páníčci našich štěňátek z vrhu E jsou s námi ve spojení a svoje štěňátka si moc užívají (jak mi volají nebo píší).  

Páníčci Eragona ( malého dráčka, jak mu společně říkáme ), mi posílají spoustu nádherných MMS foteček a taky jsme často v telefonickém spojení, toho si velmi vážím. Eragon má doma velkou rodinu, nejenom lidskou, ale i psí. Společnost mu dělají dvě jorkšírky, ze kterých má srandu,  rád je prohání a velký německý ovčák, který je jeho kámoš. Páníčci říkají, že když konečně usne Eragon, klidí se zbytek psí smečky rychle vyspat a nabrat nové síly na jeho řádění …

Paníčci Endyho  a jejich Endy - Endy bydlí v rodině s  postiženou holčičkou Lucinkou. Rodina Endyho  je krásná, a to nejenom vzhledově, ale také duševně. Při nedávném telefonním rozhovoru s  paničkou jsme se shodli na tom, že Endy byl opravdu stvořen přímo pro ně (což já říkám už dlouho) a hlavně pro jejich dceru Lucinku. Těšíme se na fotečky, které máme slíbené a na návštěvu celé rodiny !!!

Páníčci Elbee - Elbee zůstala tady na Moravě kousek od Brna, kde páníčci koupili velký rodinný dům s obrovskou zahradou ( statek ).  Společnost Elbee dělá fajn rodinka s dětmi, dědeček a …… hospodářská zvířata. Celá rodina je moc fajn a Elbee u ovcí jistě získá svoje uplatnění! Těšíme se na fotečky a další zprávičky!

Tady jsou rodiče štěňátek vrhu E - Bovani a Gasty  a jejich narozená miminka :
loonapix_1371245460269839226.jpg
IMG_0005.jpg
IMG_0009.jpg
DSC_0040.jpg
110 na stránky.jpg
073 na stránky.jpg
084 na str.jpg
083na str..jpg

18.7.2013 Taková milá písmenka moc potěší na duši  ( od majitelů našeho štěňátka  Connie  maminkou je Bovani ) :

To jsem ráda, že jsem Ti udělala radost. A já jsem ráda, že jsem narazila zrovna na tvoje štěňata. Včera jsme s Petrem zase roztávali, když si Connie položila hlavu na moje koleno. A spokojeně chrupkala, ten její výraz je k nezaplacení. Až mi skoro ukápla slzička. Má u toho teda vždycky tu hlavu vypáčenou, ale musí prostě mít osobní kontakt.
Na cvičáku jsou z ní teda také jak u vytržení. Většinou funguje lépe při cvičení jak kdejaký ovčák.. Víš jak, nějaký berňák a takhle poslouchat, to jim hlava nebere....

Mám velkou radost z toho, že se z cizích lidí díky našim pejskům stávají kamarádi navždy  ... děkuji .....

Naše Connie  má novou kámošku Báru a moooooc jim to spolu sluší ....

Bára a Connie 1 na str..jpg
fetch111.gif
Bára a Connie na str..jpg

17.7.2013  Náš Max ( Canabis, maminka je Bovani ) má nové bydlení a taky novou boudu, ten se má ...  se svojí starou kámoškou je taky moc spokojený ...

Max u boudy na str..jpg
tlapka2.gif
dividers.gif

20.6.2013 Postupně vkládám fotečky, které průběžně dostáváme od milých majitelů našich štěňátek.

Tady jsou fotečky Daisy ve věku asi 4,5 měsíce :

Daisy 4,5 měsíce na str..jpg
Daisa   4,5m na stránky.jpg
dais 4,5m na stránky.jpg
Daisa 4,5m na stránky.jpg

14.6.2013  Taky nám posílá fotečky Čenda ( od Kejsi ) ...  taky mu to moc sluší, je to pořádnej macek ...  na jedné fotečce je se svým strejdou Maxem ( bráška od naší Mikiny ) velkým jeho ochráncem ...

Čenda na stránky 2.jpg
Čenda s Maxem 4 na stránky.jpg
Čenda na stránky 1.jpg
čenda na stránky 3.jpg
19.3.2013 Nové fotečky malého Dustynka ....
Dusty 2na str..jpg
Dusty na str..jpg
Dusty 3na str..jpg
Dusty s packou na str..jpg
18.3.2013 Fotečky nám poslala paní majitelka naší Brixie ( ségra Kejsi ). Když mi panička Brixie psala, jaká Brixie je, tak jsem zjistila, že mám doma naprosto stejný psisko ...  no prostě ségra jako ségra.... Tady jsou fotečky :
Brixie na str..jpg
bernacek_micek.gif
Brixie 1 na str..jpg
tlapka2.gif
Dustynek nám poslal fotečku a napsal :

Milá Alo,

píšu Ti nějaké novinky. Musím se pochválit J. Učím se na vodítku, umím sedni, lehni, štěkej a taky umím dát pac. Skotačím po zahradě, to se mi moc líbí. Dokonce jsem tam našel i kamarádku a odnesl jsem si ji domů, ale páníčkům se vůbec nelíbila, a představ si, že mi žížalu vyhodili. To nechápu, byla taková milá a vypadala jako má oblíbená tkanička. No nic, až se nebudou dívat, najdu si jinou J. Taky jsem baštil ty ošklivé tabletky proti červíkům. Vůbec mi nechutnaly, ale páníčkové nedali pokoj, dokud jsem ten fujtajbl nespolkl. Pro dnešek končím, jsem moooooc unavený.

Pa pa, zase někdy napíšu J. Dustík

Čenda
Čenda spí.jpg
Čenda a Max s paničkou.jpg
Čenda hlava.jpg
ťapky.jpg
Daisy  nám poslala fotečky a krásný dopis :

Milá Alo,

posílám Tobě i všem ostatním přátelům v Kounicích pac a pusu.Cestu jsem včera zvládla v pohodě, chvílemi jsem koukala z okna, chvílemi pospávala s čumáčkem položeným Honzíkovi na kolínku. Bylo mi jen trochu teplo, tak museli vypnout topení a klepali kosu. Mně bylo dobře. Je vidět, že noví páníčci se nechají docela dobře ochočit. Budu na tom intenzivně pracovat, už jsem začala. ..

zbytek dopisu k přečtení v sekci Deníček štěňátek vrhu D.

Daisy na zahradě.jpg
Daisy u bazénu.jpg

Majitelé našich štěňátek nám posílají fotečky a zprávičky .. koukněte ..

 

Dusty s ocáskem.jpg
Dustynek sedí.jpg
Dustynek.jpg
Dustynek hlava.jpg
Dustynek nám taky napsal milý dopis :

„Milá Alo,

včera jsem se jel podívat na nového pana doktora. Říkali, že je to strejda Pavel. Ale řeknu Ti, že je stejně záludný, jako byla paní doktorka, která chodila k nám. Představ si, že se jen tak přitočil a ačkoliv ještě není jaro, poslal na mě včelku, prvně jsem jen tak čučel, ale pak mi došlo, jak mě ošálil a to mě tak rozčílilo, že jsem začal bulit. No vážně, taková podlost. A to prý půjdu na tu potvoru ještě jednou. To se bude muset ten strejda hodně snažit, abych s ním příště kamarádil. Jinak říkal, že jsem krásný kluk. A taky mě vážil, mám 10,25 kg.

... a s obojkem už kamarádím, všichni mi ho okukují, tak to mi určitě moooooc sluší

Zatím pa pa. Dustík"

Darkness  odjela  do svého domova za svojí kámoškou buli a bernardýnem, společnost jí bude taky dělat asi 30 koníků…

Darkness a buli.jpg
Darkness 9t.jpg
Darkness na zádech.jpg

 

Tady je odkaz na naši Connie z vrhu C, jak je šikovná při výcviku obran …Connie je až po polovině..

http://www.youtube.com/watch?v=iUpXw8HhUdI&feature=youtu.be

 

Canabis  z  našeho vrhu C byl na výletě v Alpách, tady je pár krásných foteček …

Max   1,5 r Alpy.jpg
vylet v lese Max 1,5r.jpg
Max 1,5roku.jpg

Dostali jsme fotečky našeho odchovance z vrhu C - Cida.  Je to krasavec a má skoro černé oči. Na výstavy sice nechodí, ale nevadí, hlavně že se má dobře, tady je :

Cid 1rok a 3měs.a str..jpg
Cid  -1rok a 3m na str..jpg
tlapka2.gif

15.10.2012 Z časových důvodů  nestíhám vkládat novinky na stránky.  Tak jenom v rychlosti:

každou chvíli máme nějakou veselou příhodu - naposledy to bylo, když Mikina s Kejsou sežraly pánečkovi čerstvé noviny, které si zapomněl venku na stole a horší bylo, že si je nestihl přečíst …  páneček nadával kvůli novinám a já se bála, že se psům něco stane …  jelikož mají ale naši miláčci kačení žaludky, přežijí snad všechno ….

na konci srpna oslavila naše štěňátka vrhu C své první narozeniny. Ti páníčci, se kterými jsme v kontaktu, tak jsou s již odrostlými štěňátky  moc spokojeni, no už to nejsou štěňátka, ale pořádní bafani !

Průběžně dostáváme fotečky našich odrostlých prcků :

CADDY - absolvovala Krajskou výstavu v Týně nad Vltavou a umístila se  - výborná V2 !!! Páníčkům moc gratulujeme a děkujeme ! Tady je :

Caddy na stránky 1.jpg
Caddy nba stránky 2.jpg
Connie při čekání na aport...jpg
Connie 2.- na stránky.jpg
Cairo - bydlí se svojí super rodinkou v Praze a má se móóc dobře.
cairo.jpg
Arko se stal nejúspěšnějším psem roku 2011 !!!! Páníčkům velice gratulujeme a děkujeme !!!
Arko-pes roku 2012-na stránky.jpg
Nejúspěšnější pes a fena 2012-na stránky.jpg
Arko-Erfurt-na stránky.jpg

6.6. 2012 Výstavy v Rožnově se zúčastnila také naše Connie ( vrh C ) s výsledkem velmi dobrá a Arko s výsledkem CAC - všem našim odchovancům moc gratulujeme, páníčkům děkujeme a přejeme hodně štěstí v chovu !!!!

6.6.2012 Máme nové fotečky Taze ( Baltazara,  vrh B ). Baltazar se zúčastnil sobotní klubové výstavy v Rožnově pod Radhoštěm s výsledkem Výborná ! Majitelům Taze a jejich dětičkám moc děkujeme a přejeme v uchovnění hodně štěstí !!!

Baltazar 2r-na stránky.jpg
Baltazar -2r- na stránky.jpg

5.6.2012  Obdrželi jsme nové fotečky  Kačenky ( Carmi, vrh C ), jak roste a je socializovaná …  pokud máte zájem shlédnout krásnou psí slečnu, tady je odkaz :   http://bruxy.smugmug.com/Other/Kacka/19964306_RnTQkS#!i=1572300100&k=BQZm5zg

30.5.2012 Máme nové fotečky Cida - vrh C s pánem .... Majitelé Cida opravdu milují - i když tvrdí, že to není pes, ale kříženec vysavače s drtičem odpadků ... .
Cid 9 měsíců-na stránky.jpg
Cid s pánem-na stránky.jpg

9.5.2012  Dostali jsme fotečky naší další krasavice z vrhu C -  Caddy.  Stala se z ní krásná slečna !  Páníčkům moc děkujeme za fotečky …. a za to, že ji opravdu milují.

Caddy2-na stránky.jpg
Caddy-na stránky.jpg
Caddy 3-na stránky.jpg

10.4.2012 O víkendu nás přijelo navštívit naše 7měsíční štěňátko  z vrhu C - Connie se svojí rodinkou, strávili jsme pěkné odpoledne, tady je pár foteček :

Connie-na stránky.jpg
Marky a Petr klášter 1-na stránky.jpg
psi klášter-na stránky (2).jpg
všichni  klášter-na stránky.jpg
Connie a Larina-na stránky.jpg
Bovani a Connie-na stránky.jpg
Canabis ( Max ) ... se svojí kámoškou, to není hračka, to je opravdu živé .... je to jeho velká a nejmilejší kamarádka Daisy!
Canabis a jorkšírka 2.jpg
Canabis-6měs..jpg
Canabis a jorkšírka.jpg
Kačenka ..  její fotečky najdete tady : http://bruxy.smugmug.com/Other/Kacka/19964306_RnTQkS

Tady je odkaz na fotečky Kačenky, jak roste : http://bruxy.smugmug.com/Other/Kacka


 

Carmi.jpg
kacka-1143.jpg
connie3.png
Canabis ( Max ) - kdo má zájem se podívat, jak štěndo roste, tady jsou jeho fotečky ..

https://plus.google.com/photos/109389854214681131104/albums/5696800606833144897#photos/109389854214681131104/albums/5696800606833144897

Maxík.JPG
Maxík 1.JPG
Maxík a kámošky.JPG
Bc. Alena Šustová
Jiráskova 52
664 64 Dolní Kounice
Tel : 603 925 353
E-mail : Alenasustova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one